بیوگرافی

photo_2016-07-10_20-53-22علیرضا شهابی متولد سال 1368 در شهر تهران است. او فعالیت هنری و حرفه‌ای خود را از سال 1386 آغاز کرد. او در طی 10 سال فعالیت هنری موفق شد از محضر اساتید نامی همچون ادوا زادوری (Edua Zadory) نوازنده مکتب یهودی منوهین، استاد ابراهیم لطفی، استاد حمیدرضا دیبازر، استاد امیر اسلامی، اساتید ارکستر صدا و سیما، کنسرواتوار تهران و… بهره ببرد.

فعالیت هنری

DSC04676علیرضا شهابی به عنوان نوازنده ویولون و ویولا، افتخار همکاری با ارکسترهای مختلف از جمله آدالان، ارکستر کنسرواتوار تهران، ارکستر گلستان و … را در کارنامه خود به ثبت رسانید.

سابقه تدریس

او پس از کسب سال‌ها تجربه در زمینه نوازندگی و اجرای زنده، تجربیات خود را در اختیار علاقمندان یادگیری موسیقی قرار داد و در آموزشگاه‌ها و مناطق مختلف تهران مشغول به تدریس موسیقی شد.

تاسیس ویولوگرام

cropped-Last-logo-embossed-1.pngعلیرضا شهابی پس از کسب سال‌ها تجربه درزمینه نوازندگی و تدریس ویولن و آگاهی از نیازها، سوالات و مشکلاتی که هنرجویان در مسیر یادگیری ویولن با آن مواجه هستند، شروع به تاسیس اولین وبسایت تخصصی آموزش ویولن در ایران کرد. انتشار مطالب آموزشی ویولن به صورتی که برای همه اقشار جامعه به راحتی قابل دسترسی باشد، مهمترین هدف این سایت آموزشی است.

تماس برای شرکت در کلاس‌های حضوری

علاقمندان برای شرکت در کلاس‌های ویولن در شهر تهران و بهره‌گیری از مشاوره آموزشی،می‌توانند با شماره تماس و آدرس تلگرام زیر ارتباط برقرار کنند:

شماره تماس: 09126994691

آدرس تلگرام: علیرضا شهابی

telegram.me/AlirezaShahaabi

آدرس پیج اینستاگرام: علیرضا شهابی

Instagram.com/Alireza.shahabii